maďarské termální lázně

cestovní kancelář Varga - specialista na Maďarsko

Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár

Fotogalerie
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Popis

Spirit Hotel je jeden z nejunikátnějších hotelů v Evropě. Jedinečné tvary, překrásné prostory a prvky moderní architektury jsou v souladu s nedotčenou přírodou. Bad Sárvár je idylické městečko na břehu řeky Raab v západním Maďarsku. Kdysi bylo založeno jako římská osada Bassiana a během maďarské kolonizace se stalo útočištěm proti německým útokům. Dnešní pozoruhodný hrad nacházející se v centru města má za sebou pozoruhodnou historii: do roku 1280 byl v majetku krále, pak přešel do majetku rodiny Kőszegi a pak se opět vrátil zpět králi Karlu I. Dnes je Bad Sárvár oblíbené romantické malé město bez těžkého průmyslu s cca 12.000 obyvateli, vzdálené cca 30 km od rakouské hranice. Patří k tzv. „Royal Spas of Europe“. Za zhlédnutí rozhodně stojí hrad a botanická zahrada. Vnitřní město, které je vzdáleno od „Spirit Hotel“ cca 15 minut láká k procházkám a nákupům.

Vybavení

Unikátní je rozsáhlá luxusní zóna Spa se svými 22 bazény, komplexem saun a řadou relaxačních oáz, která se rozkládá na více než 10.000 m². Spirit Hotel má vlastní léčivý pramen, který vyvěrá na povrch z hloubky více než 1000 m. Tento jedinečný dar matky přírody se stal základem řady léčebných procedur. Žádný z bazénů s minerální vodou nacházející se ve Spirit Hotelu neobsahuje chemické přísady a každý z nich je denně čerstvě napouštěn a neustále doplňován minerální vodou Spirit. Budova Spirit Hotelu obklopuje vyvěrající pramen .

Ubytování

273 individuálně a elegantně vybavených pokojů a apartmánů s balkónem nebo terasou se nacházejí v absolutně klidném prostředí. Dodatečný komfort poskytují orientální kulaté postele, zákoutí plné fantazie nebo jacuzzi v některých typech pokojů. Sportovně založeným hostům nabízí Spirit Hotel velmi dobře vybavenou fitness místnost, bowlingové dráhy, squash a dva tenisové kurty. Okolí poskytuje řadu možností pro nordic walking, cyklistiku, jezdecký sport atd.

Stravování

snídaně, polopenze

Cena obsahuje

Přenocování s bohatou a zdravou snídani formou bufetu. Večeře formou bufetu ve stylové "Onyx" restauraci. Welcome drink SPIRIT "Kir".
Neomezené použití "Oasis" Spa a Wellness oblast (cca. 10,000 m2, 22 bazénů): vnitřní a venkovní zábava vanou a termální lázně, bazén vnitřní a venkovní dětský, twister, bazén, obří whirlpool, vnitřní a venkovní termální whirlpool, Kneipp, bazén (25x12m)
Sauna ostrov: parní komora, růže sauna, bio sauna, aromatická komora, finská sauna, infra-sauna, laconium, frigidarium, štola sauna, vířivka, tropická sprcha zábava, neomezené využívání fitness studio, denní sportovní a fitness programy. Použití županu a pantoflů po celou dobu pobytu. Připojení k internetu na pokoji zdarma.

Cena neobsahuje

lázeňský poplatek 400 HUF

Ceník Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár

Osoba/noc/cena 8.1.-18. 4. 2019
5.5.-7. 6. 2019
10.6.-14. 7. 2019
31.8.-30. 9. 2019
2.1.-8. 1. 2019
22.4.-5. 5. 2019
7.6.-10. 6. 2019
14.7.31.8.2019
30.9.-22. 12. 2019
  18.4.-22. 4. 2019
22.12.-2. 1. 2020
 
Dny v týdnu NE - ČT PA - SO NE - ČT PA - SO svátky
Dvoulůžkový pokoj premium 3600 Kč 3800 Kč 4000 Kč 4200 Kč 4400 Kč
Jednolůžkový pokoj premium 4400 Kč 4600 Kč 4800 Kč 5050 Kč 5200 Kč
Dvoulůžkový pokoj Oriental 3800 Kč 4000 Kč 4300 Kč 4500 Kč 4600 Kč
Dvoulůžkový pokoj Grand 4000 Kč 4300 Kč 4500 Kč 4800 Kč 4800 Kč
Dvoulůžkový pokoj King 4400 Kč 4700 Kč 5000 Kč 5100 Kč 5300 Kč

Cestovní kancelář Varga

Maďarsko

V Maďarsku nenajdete jinou oblast, která by měla tolik chutí, barev, vůní, a která by byla natolik pestrá, jako je Danántúl neboli Panonie. Tvoří ji oblast západně od Dunaje, jedná se tedy o region, který je geograficky nejblíže České republice. Říká se, že když začnete kopat kdekoliv v Maďarsku, narazíte na termální vodu a to v regionu Panonie platí dvojnásob. V léčebných lázních, léčebných a wellness hotelech, postavených na bázi pramenů se o hosty regionu stará kvalifikovaný personál prostřednictvím léčebných metod a balíčků procedur šitých na míru. Tyto služby jsou jedinečnou možností, jak v dnešní moderní době využít přírodních zdrojů ke svému zdraví.

Bükfürdő – Léčebné lázně Bük

Léčebné lázně Bük – druhé největší léčebné a zážitkové lázně v Maďarsku se nacházejí při úpatí Alp, 30 kilometrů od Sopron a jen 120 kilometrů od Bratislavy. Termální léčebná voda z Bük o teplotě 55°C díky svému unikátnímu složení má jedinečně pozitivní účinek na organismus. Zrekonstruované lázně s 32 bazény a více než 5200 m² vodní plochy očekávají všechny, kteří si chtějí odpočinout, doplnit si energii nebo se jen koupat…

Győr

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 kilometrů jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně byly otevřeny v říjnu roku 2003. Lázně disponují 2 termálními a 5 zážitkovými bazény, dále jsou zde tobogány, zahrada saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště a bezplatné parkoviště s kapacitou 500 vozidel.

Harkány

Harkány, mimořádně oblíbené místo u českých návštěvníků, leží v jihozápadní části Maďarska, v údolí řeky Drávy. Léčebné lázně a koupaliště Harkány má více než 200letou tradici. 62°C teplá léčivá voda, s obsahem hydrokarbonátu a síry je svým složením ojedinělá v celé Evropě. Návštěvníky očekává 13,5 ha rozlehlý park se 7 600 m² vodní plochy, 5 000 m² kryté relaxační části, 3 léčebné a 5 termálních bazénů a další zařízení.

Kehidakustány

Termální komplex Kehida se nachází 9 kilometrů od Hévíz a asi 20 kilometrů od severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala. Celkem se v areálu nachází 13 bazénů o vodní ploše 2 000 m². Léčebné centrum poskytuje širokou nabídku terapií a kúr. Zážitkové lázně jsou lákavým místem pobytu hlavně pro rodiny s dětmi.

Sárvár

Sárvár, nacházející se v západní části země, 120 kilometrů od Vídně a Grazu je příjemné malé městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. V prosinci roku 2002 otevřel hostům brány nový komplex léčebných lázní a wellness koupelí na skutečně světové úrovni. Nabízí kvalitně léčebné procedury lázeňským hostům, wellness služby návštěvníkům přijíždějícím za odpočinkem a regenerací a zážitky všem bez rozdílu věku, zejména pak rodinám s dětmi. Na ty nejmenší tu čeká vodní školka, dětský bazén, v létě hřiště na hraní.

Hévíz

K nejznámějším a největším lázeňským střediskům v Maďarsku patří Hévíz. Zdejší léčebné jezero patří k největším, biologicky aktivním termálním jezerem na světě, které se nachází v nezaměnitelné přírodě, jen 6 kilometrů od Balatonu. Několik tisíc let staré léčebné jezero s rašelinovým dnem napájí více pramenů z jeskyně studenou i teplou vodou, bohatou na minerální látky. Při 410 litrovém průtoku vody za sekundu se vymění celkové množství vody v jezeře za tři dny. Teplota vyvěrající vody je u pramene 38,5°C, teplota vody jezera kolísá mezi 24-38°C, v souladu s ročním obdobím a počasím, proto je na koupání vhodné i v zimě.

Zalakaros

Zalakaros, ležící ve vzdálenosti 30 kilometrů jihozápadně od Balatonu, je jedním z nejnovějších lázeňských středisek Maďarska, jehož 85—99°C horké vody byly „objeveny“ během průzkumu ropných ložisek. V krytých lázních, které jsou přístupné během celého roku, se nacházejí bazény s léčivou vodou a oddělení saun. Krytá hala zážitkových bazénů lázní očekává své po odpočinku toužící hosty se zážitkovým bazénem, dětským bazénem a víceúčelovým bazénem. V zážitkovém termálním bazénu, s rovinatou vodní plochou 360 m², se i o různých atrakcí stará o to, aby se každý z návštěvníků cítil co nejlépe. Součástí lázní je i velký venkovní areál s mnoha bazény a atrakcemi.

Balaton

„Maďarské moře“ přece známe všichni. Nejnavštěvovanější rekreační oblast Maďarska však umí nabízet mnohem víc, než byste očekávali. S celkovou délkou 77 kilometrů, délkou pobřeží 195 kilometrů a hladinou o ploše 600 m², je největším jezerem střední Evropy. Nejvhodnější dobou ke koupání v Balatonu jsou 4 letní měsíce, během nichž je teplota vody zřídka nižší než 20 C , přičemž uprostřed vrcholícího léta dosahuje často i 27 - 28 C. Jezero je sladkovodní, takže se v něm mohou bez obav koupat i lidé s přecitlivělou pletí, a kvalita vody je mimořádně dobrá. Navštívit můžete jednu z mnoha pláží nacházejících se jak na severní tak na jižní straně. Na četných místech čekají na návštěvníky bazény, animační programy, které poskytnou komplexní zážitek pro celou rodinu. Podél jezera vyvěrají po tuctech sirné prameny a v dobře několika z nich lidé po tisíciletí hledali a nacházeli uzdravení.

Cestovní kancelář VARGA, Váš specialista na Maďarsko

Dokumenty ke stažení | info@ckvarga.cz | Tel.: +420 725 710 318 | Tel. +420 725 710 322

Copyright © CK VARGA vyrobil: Jan Kolář tvorba webových stránek Písek aktualizace a správa obsahu www stránek