maďarské termální lázně

cestovní kancelář Varga - specialista na Maďarsko

Hotel Európa Fit****superior Hévíz

Fotogalerie
Hotel Európa Fit****superior Hévíz
Hotel Európa Fit****superior Hévíz
Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz Hotel Európa Fit****superior Hévíz
Popis

Hotel se nachází v centru Hévízu, ve vzdálenosti 400 m od termálního jezera a hostům poskytuje širokou nabídku služeb na vysoké úrovni, odpočinek, je ve vzdálenosti několika minutové procházky od léčebného jezera. Hotel je přizpůsoben pro všechny 3 generace. Hosty vítá nově vykouzlena plovárna a sauna svět, obnovené koupelny, nový VinoBar a moderní hotelová hala.

Restaurace Citrus nabízí jídla formou bohatého bufetu maďarské i mezinárodní kuchyně. V blízkosti venkovního bazénu se nachází zahrada s letním grilem, kde jsou v létě připravovány osvěžující nápoje, lehké pokrmy a skvělé koktejly. Mandarin Bar & Café hýčká hosty koktejlovými specialitami, lákavými zákusky a širokou škálou různých druhů káv. Večer se o neopakovatelnou atmosféru v kavárně stará živá hudba. Recepce 24 hod., výtah, pokojový servis, prádelna, čistírna, konferenční místnosti, dětský koutek, internet, podzemní garáže.

Hostům k dispozici wellness centrum (vnitřní wellness bazén, termální bazén, vnitřní zážitkový bazén, whirlpool, vnitřní a venkovní plavecký bazén, v létě rodinný bazén Acapulco - 270 m², Kneippova lázeň), svět sauny (finské sauny, infrasauna, parní lázně, zážitkové sprchy, herbarium). Fitness, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol, podvodní gymnastika, nordic walking, jóga. Léčebné a wellness procedury za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje Standard (WC, vana/sprcha, fén, trezor, telefon, TV-SAT, zdarma internet, mini-bar, balkon nebo terasa).
1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje Superior s výhledem do zahrady (WC, fén, trezor, telefon, TV-SAT, zdarma internet, mini-bar, varná konvice, káva, čaj k přípravě nápojů, zdarma minerální voda při příjezdu, balkon nebo terasa).
2 lůžkové apartmány Standard (ložnice, obývací pokoj, koupelna, WC, fén, trezor, telefon, TV-SAT, zdarma internet, mini-bar, balkon nebo terasa).
2 lůžkové apartmány Superior (ložnice, obývací pokoj, koupelna, WC, fén, trezor, telefon, TV-SAT, zdarma internet, mini-bar, varná konvice, káva, čaj k přípravě nápojů, zdarma minerální voda při příjezdu, balkon nebo terasa).

Stravování: polopenze formou švédských stolů.

Cena obsahuje: polopenzi, ubytování, zapůjčení županu, wellness v hotelu.

Cena neobsahuje: lázeňský poplatek.

Ceník Hotel Európa Fit****superior Hévíz

Cenová nabídka minimálně 3 noci:

Osoba/noc/polopenze A sezona
1.1. - 1.6.201924.3. - 14.4.2019
29.9. - 3.11.2019
B sezona
1.6. - 24.3.2019
3.11. - 22.12.2019
C sezona
14.4. - 29.9.2019
22.12. - 31.12.2019
Jednolůžkový standard pokoj 2800 Kč 2700 Kč 3000 Kč
Dvojlůžkový standard pokoj 2300 Kč 2200 Kč 2400 Kč
Dvojlůžkový pokoj superior 2500 Kč 2300 Kč 2600 Kč
Apartmán standard 2600 Kč 2500 Kč 2700 Kč
Apartmán superior 2700 Kč 2600 Kč 2800 Kč

Cestovní kancelář Varga

Maďarsko

V Maďarsku nenajdete jinou oblast, která by měla tolik chutí, barev, vůní, a která by byla natolik pestrá, jako je Danántúl neboli Panonie. Tvoří ji oblast západně od Dunaje, jedná se tedy o region, který je geograficky nejblíže České republice. Říká se, že když začnete kopat kdekoliv v Maďarsku, narazíte na termální vodu a to v regionu Panonie platí dvojnásob. V léčebných lázních, léčebných a wellness hotelech, postavených na bázi pramenů se o hosty regionu stará kvalifikovaný personál prostřednictvím léčebných metod a balíčků procedur šitých na míru. Tyto služby jsou jedinečnou možností, jak v dnešní moderní době využít přírodních zdrojů ke svému zdraví.

Bükfürdő – Léčebné lázně Bük

Léčebné lázně Bük – druhé největší léčebné a zážitkové lázně v Maďarsku se nacházejí při úpatí Alp, 30 kilometrů od Sopron a jen 120 kilometrů od Bratislavy. Termální léčebná voda z Bük o teplotě 55°C díky svému unikátnímu složení má jedinečně pozitivní účinek na organismus. Zrekonstruované lázně s 32 bazény a více než 5200 m² vodní plochy očekávají všechny, kteří si chtějí odpočinout, doplnit si energii nebo se jen koupat…

Győr

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 kilometrů jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně byly otevřeny v říjnu roku 2003. Lázně disponují 2 termálními a 5 zážitkovými bazény, dále jsou zde tobogány, zahrada saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště a bezplatné parkoviště s kapacitou 500 vozidel.

Harkány

Harkány, mimořádně oblíbené místo u českých návštěvníků, leží v jihozápadní části Maďarska, v údolí řeky Drávy. Léčebné lázně a koupaliště Harkány má více než 200letou tradici. 62°C teplá léčivá voda, s obsahem hydrokarbonátu a síry je svým složením ojedinělá v celé Evropě. Návštěvníky očekává 13,5 ha rozlehlý park se 7 600 m² vodní plochy, 5 000 m² kryté relaxační části, 3 léčebné a 5 termálních bazénů a další zařízení.

Kehidakustány

Termální komplex Kehida se nachází 9 kilometrů od Hévíz a asi 20 kilometrů od severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala. Celkem se v areálu nachází 13 bazénů o vodní ploše 2 000 m². Léčebné centrum poskytuje širokou nabídku terapií a kúr. Zážitkové lázně jsou lákavým místem pobytu hlavně pro rodiny s dětmi.

Sárvár

Sárvár, nacházející se v západní části země, 120 kilometrů od Vídně a Grazu je příjemné malé městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. V prosinci roku 2002 otevřel hostům brány nový komplex léčebných lázní a wellness koupelí na skutečně světové úrovni. Nabízí kvalitně léčebné procedury lázeňským hostům, wellness služby návštěvníkům přijíždějícím za odpočinkem a regenerací a zážitky všem bez rozdílu věku, zejména pak rodinám s dětmi. Na ty nejmenší tu čeká vodní školka, dětský bazén, v létě hřiště na hraní.

Hévíz

K nejznámějším a největším lázeňským střediskům v Maďarsku patří Hévíz. Zdejší léčebné jezero patří k největším, biologicky aktivním termálním jezerem na světě, které se nachází v nezaměnitelné přírodě, jen 6 kilometrů od Balatonu. Několik tisíc let staré léčebné jezero s rašelinovým dnem napájí více pramenů z jeskyně studenou i teplou vodou, bohatou na minerální látky. Při 410 litrovém průtoku vody za sekundu se vymění celkové množství vody v jezeře za tři dny. Teplota vyvěrající vody je u pramene 38,5°C, teplota vody jezera kolísá mezi 24-38°C, v souladu s ročním obdobím a počasím, proto je na koupání vhodné i v zimě.

Zalakaros

Zalakaros, ležící ve vzdálenosti 30 kilometrů jihozápadně od Balatonu, je jedním z nejnovějších lázeňských středisek Maďarska, jehož 85—99°C horké vody byly „objeveny“ během průzkumu ropných ložisek. V krytých lázních, které jsou přístupné během celého roku, se nacházejí bazény s léčivou vodou a oddělení saun. Krytá hala zážitkových bazénů lázní očekává své po odpočinku toužící hosty se zážitkovým bazénem, dětským bazénem a víceúčelovým bazénem. V zážitkovém termálním bazénu, s rovinatou vodní plochou 360 m², se i o různých atrakcí stará o to, aby se každý z návštěvníků cítil co nejlépe. Součástí lázní je i velký venkovní areál s mnoha bazény a atrakcemi.

Balaton

„Maďarské moře“ přece známe všichni. Nejnavštěvovanější rekreační oblast Maďarska však umí nabízet mnohem víc, než byste očekávali. S celkovou délkou 77 kilometrů, délkou pobřeží 195 kilometrů a hladinou o ploše 600 m², je největším jezerem střední Evropy. Nejvhodnější dobou ke koupání v Balatonu jsou 4 letní měsíce, během nichž je teplota vody zřídka nižší než 20 C , přičemž uprostřed vrcholícího léta dosahuje často i 27 - 28 C. Jezero je sladkovodní, takže se v něm mohou bez obav koupat i lidé s přecitlivělou pletí, a kvalita vody je mimořádně dobrá. Navštívit můžete jednu z mnoha pláží nacházejících se jak na severní tak na jižní straně. Na četných místech čekají na návštěvníky bazény, animační programy, které poskytnou komplexní zážitek pro celou rodinu. Podél jezera vyvěrají po tuctech sirné prameny a v dobře několika z nich lidé po tisíciletí hledali a nacházeli uzdravení.

Cestovní kancelář VARGA, Váš specialista na Maďarsko

Dokumenty ke stažení | info@ckvarga.cz | Tel.: +420 725 710 318 | Tel. +420 725 710 322

Copyright © CK VARGA vyrobil: Jan Kolář tvorba webových stránek Písek aktualizace a správa obsahu www stránek