maďarské termální lázně

cestovní kancelář Varga - specialista na Maďarsko

Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI

Fotogalerie
Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI
Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI
Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI
Popis

Výše uvedený hotel se rozprostírá na hektarovém přírodním parku, s překrásným přírodním okolím 200 metrů od Balatonu.

V hotelu se nachází 193 klimatizovaných pokojů a 16 apartmánů, které jsou k dispozici pro naše hosty. Každý pokoj svým panoramatickým výhledem na Balaton obohacuje pobyt našich hostů. Hotel, který je otevřený celoročně, je ideální pro hosty, kteří touží po odpočinku, ale i po vodních sportech a samozřejmě pro rodiny s dětmi.

Od hotelu vzdálená vlastní pláž s rozlohou 6700m² je k dispozici s rozsáhlými službami. Pro aktivní sportovce slouží nově postavené volejbalové hřiště, dále se nabízejí možnosti surfování, jízdy na vodních kolech a kajaků a šachy.

Wellness

Hotel disponuje vlastní wellnessovou částí, krytým 25 m plaveckým bazénem, vířivkou, Kneippovým bazénem a saunami (finskou, infra a parnou kabinou) a studeným ponorným bazénem. Pro sportovní návštěvníky je k dispozici posilovna, squashové hřiště a tělocvična po celý rok. SPA a beauty salón nabízí možnosti pro dámy toužících po kráse: kosmetické ošetření, manikúru a pedikúru.

Ubytování, služby

DeLux Bál apartmán
Klimatizovaný pokoj s rozlohou 40 m2. Možnost dětské postýlky, možnost přistýlky na rozkládací válendě (rozloha: 160 cm x 190 cm), apartmán disponuje vlastním šatníkem. Max. počet osob 4 osoby (2 dospělý, 2 děti)

Rodinný pokoj
Klimatizovaný pokoj s rozlohou 48 (2x24) m2. V pokoji se nachází postele, které sa dají rozpojit. Možnost dětské postýlky a přistýlky. Pokoj má k dispozici z části panoramatický výhled. Maximální počet osob: 5 osob.

Dvojlůžkový pokoj
Klimatizovaný pokoj s rozlohou 20 - 25 m2. Maximální počet osob: 2 osoby. V pokoji se nachází postele, které se dají rozložit. Pokoj má k dispozici z části panoramatický výhled.

Gastronomie

Jídelna nabízí bohaté bufetové stoly po dobu snídaně, ale i po dobu večeří.Hunguest kvalita čeká na naše hosty. Mistrál bar a terasa nabízí lehká jídla, exkluzívně vína a osvěžující kokteily, po dobu večerů hraje živá hudba živá hudba, která hostům zpříjemní pobyt.

Cena obsahuje: ubytování, polopenzi formou bufetu, neomezený přístup do wellness centra (vířivka, ponorní bazén, parní kabina, infrasauna, oddychová místnost, použití županu, v létě vstup na vlastní hotelovou balatonskou pláž), možnost připojení internetu, turistická daň.

Cena neobsahuje: lázeňský poplatek.

Ceník Hotel Bál Resort BALATON ALMÁDI

Cenová nabídka minimálně 3 noci:

Cena/osoba/noc 2.1.2019 - 31.3.2019
24.10.2019 - 19.12.2019
1.4.2019 - 6.6.2019
1.9.2019 - 23.10.2019
7.6.2019 - 31.8.2019
20.12.2019 - 1.1.2020
Dvojlůžkový pokoj 1 410 Kč 1 600 Kč 1 800 Kč
Jednolůžkový pokoj 2 000 Kč 2 000 Kč 2 400 Kč
Přistýlka dospělý 1 200 Kč 1 300 Kč 1 400 Kč
Plná penze/dospělý 700 Kč 700 Kč 700 Kč
Dítě v jednolůžkovém pokoji 1 800 Kč 2 000 Kč 2 100 Kč
Dítě v dvojlůžkovém pokoji 1 200 Kč 1 300 Kč 1 400 Kč
Přistýlka pro dítě 900 Kč 1 000 Kč 1 100 Kč
Plná penze/dítě 600 Kč 600 Kč 600 Kč
Příplatek za apartmán 1 200 Kč 1 200 Kč 1 200 Kč

Cestovní kancelář Varga

Maďarsko

V Maďarsku nenajdete jinou oblast, která by měla tolik chutí, barev, vůní, a která by byla natolik pestrá, jako je Danántúl neboli Panonie. Tvoří ji oblast západně od Dunaje, jedná se tedy o region, který je geograficky nejblíže České republice. Říká se, že když začnete kopat kdekoliv v Maďarsku, narazíte na termální vodu a to v regionu Panonie platí dvojnásob. V léčebných lázních, léčebných a wellness hotelech, postavených na bázi pramenů se o hosty regionu stará kvalifikovaný personál prostřednictvím léčebných metod a balíčků procedur šitých na míru. Tyto služby jsou jedinečnou možností, jak v dnešní moderní době využít přírodních zdrojů ke svému zdraví.

Bükfürdő – Léčebné lázně Bük

Léčebné lázně Bük – druhé největší léčebné a zážitkové lázně v Maďarsku se nacházejí při úpatí Alp, 30 kilometrů od Sopron a jen 120 kilometrů od Bratislavy. Termální léčebná voda z Bük o teplotě 55°C díky svému unikátnímu složení má jedinečně pozitivní účinek na organismus. Zrekonstruované lázně s 32 bazény a více než 5200 m² vodní plochy očekávají všechny, kteří si chtějí odpočinout, doplnit si energii nebo se jen koupat…

Győr

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 kilometrů jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně byly otevřeny v říjnu roku 2003. Lázně disponují 2 termálními a 5 zážitkovými bazény, dále jsou zde tobogány, zahrada saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště a bezplatné parkoviště s kapacitou 500 vozidel.

Harkány

Harkány, mimořádně oblíbené místo u českých návštěvníků, leží v jihozápadní části Maďarska, v údolí řeky Drávy. Léčebné lázně a koupaliště Harkány má více než 200letou tradici. 62°C teplá léčivá voda, s obsahem hydrokarbonátu a síry je svým složením ojedinělá v celé Evropě. Návštěvníky očekává 13,5 ha rozlehlý park se 7 600 m² vodní plochy, 5 000 m² kryté relaxační části, 3 léčebné a 5 termálních bazénů a další zařízení.

Kehidakustány

Termální komplex Kehida se nachází 9 kilometrů od Hévíz a asi 20 kilometrů od severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala. Celkem se v areálu nachází 13 bazénů o vodní ploše 2 000 m². Léčebné centrum poskytuje širokou nabídku terapií a kúr. Zážitkové lázně jsou lákavým místem pobytu hlavně pro rodiny s dětmi.

Sárvár

Sárvár, nacházející se v západní části země, 120 kilometrů od Vídně a Grazu je příjemné malé městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. V prosinci roku 2002 otevřel hostům brány nový komplex léčebných lázní a wellness koupelí na skutečně světové úrovni. Nabízí kvalitně léčebné procedury lázeňským hostům, wellness služby návštěvníkům přijíždějícím za odpočinkem a regenerací a zážitky všem bez rozdílu věku, zejména pak rodinám s dětmi. Na ty nejmenší tu čeká vodní školka, dětský bazén, v létě hřiště na hraní.

Hévíz

K nejznámějším a největším lázeňským střediskům v Maďarsku patří Hévíz. Zdejší léčebné jezero patří k největším, biologicky aktivním termálním jezerem na světě, které se nachází v nezaměnitelné přírodě, jen 6 kilometrů od Balatonu. Několik tisíc let staré léčebné jezero s rašelinovým dnem napájí více pramenů z jeskyně studenou i teplou vodou, bohatou na minerální látky. Při 410 litrovém průtoku vody za sekundu se vymění celkové množství vody v jezeře za tři dny. Teplota vyvěrající vody je u pramene 38,5°C, teplota vody jezera kolísá mezi 24-38°C, v souladu s ročním obdobím a počasím, proto je na koupání vhodné i v zimě.

Zalakaros

Zalakaros, ležící ve vzdálenosti 30 kilometrů jihozápadně od Balatonu, je jedním z nejnovějších lázeňských středisek Maďarska, jehož 85—99°C horké vody byly „objeveny“ během průzkumu ropných ložisek. V krytých lázních, které jsou přístupné během celého roku, se nacházejí bazény s léčivou vodou a oddělení saun. Krytá hala zážitkových bazénů lázní očekává své po odpočinku toužící hosty se zážitkovým bazénem, dětským bazénem a víceúčelovým bazénem. V zážitkovém termálním bazénu, s rovinatou vodní plochou 360 m², se i o různých atrakcí stará o to, aby se každý z návštěvníků cítil co nejlépe. Součástí lázní je i velký venkovní areál s mnoha bazény a atrakcemi.

Balaton

„Maďarské moře“ přece známe všichni. Nejnavštěvovanější rekreační oblast Maďarska však umí nabízet mnohem víc, než byste očekávali. S celkovou délkou 77 kilometrů, délkou pobřeží 195 kilometrů a hladinou o ploše 600 m², je největším jezerem střední Evropy. Nejvhodnější dobou ke koupání v Balatonu jsou 4 letní měsíce, během nichž je teplota vody zřídka nižší než 20 C , přičemž uprostřed vrcholícího léta dosahuje často i 27 - 28 C. Jezero je sladkovodní, takže se v něm mohou bez obav koupat i lidé s přecitlivělou pletí, a kvalita vody je mimořádně dobrá. Navštívit můžete jednu z mnoha pláží nacházejících se jak na severní tak na jižní straně. Na četných místech čekají na návštěvníky bazény, animační programy, které poskytnou komplexní zážitek pro celou rodinu. Podél jezera vyvěrají po tuctech sirné prameny a v dobře několika z nich lidé po tisíciletí hledali a nacházeli uzdravení.

Cestovní kancelář VARGA, Váš specialista na Maďarsko

Dokumenty ke stažení | info@ckvarga.cz | Tel.: +420 725 710 318 | Tel. +420 725 710 322

Copyright © CK VARGA vyrobil: Jan Kolář tvorba webových stránek Písek aktualizace a správa obsahu www stránek