rybaření v Maďarsku

cestovní kancelář Varga - specialista na Maďarsko

Rybaření v Maďarsku

Maďarsko, kromě termálních lázní a vynikající gastronomie poskytuje pro rybáře i vynikající možnosti celoročního rybaření, jak na svazové vodní ploše o výměře 107 ha v obci Zalaszentmihály-tó, tak i na soukromném revíru o 146 ha na jezeře Pölöskei-tó.

Na uvedených vodních plochách zajištujeme pro rybáře ubytování na vysoké úrovni s komplexním zajištěním, samozřejmostí je i zajištění následních služeb, jako rezervace lodí, mol, rybářských míst na břehu a ostrůvků.

Dle přání klientů zabezpečíme také celoroční státní rybářský lístek cca 220.-Kč, ale také denní povolenky v cenové hladině od 300-550.-Kč. Dále od uvedených vodních ploch v dosahu 10 km doporučujeme navštívit dobře zásobenou rybářskou prodejnu, nebo lze dojednat na přání i zkušeného rybářského instruktora za denní poplatek 50 Euro.
Petrův zdar!

Rybářské destinace v Maďarsku

  • Rybaření na řece DUNAJ
  • Jezero Pölöske
  • Jezero Zalaszentmihály
  • Rybářské jezero PÖTRETE
  • Rybářský kemp Balaton Almádi
  • Rybářské jezero Retimajor
  • Rybářské jezero Bogács
  • Rybářské jezero Tisza

Rybolov na řece Pád v Itálii

Řeka Pád (Pó) je ideální místo pro rybolov v Itálii – Pád, přímo v městečku Porto Viro.
Porto Viro – jedno z nejdůležitějších míst parku Po Delt, obklopené na jihu řekou Po di Venezia a Po díi Maistra , na západě Collettore padovano a na severu Po di Levante. Na východu ji od Jaderského moře oddělují na rybolov vhodné koryta/údolí a laguny.
Idylické malé město v regionu Veneto známé různými odvětvími hospodářství je příjemnou oázou pro rybáře a vyznavače přírodních , kulturních ,stavebních a kulinářských zážitků.
Řeka Pád pro rybáře poskytuje podobné podmínky jako doma, krásné i velké ryby (sumec, kapr, zubáč ) a v neposlední řadě je citelný vliv mořského přílivu a odlivu.

Rybářské jezero Pölöske

rybaření Maďarsko

Jezero Pölöske se nachází jihozápadně od Balatonu o rozloze 146 ha, který je cílem jak domácích tak i zahraničních rybářů.

Rybářské jezero Pölöske

Rybářské jezero Zalaszentmihály

rybaření Maďarsko

Na konci malebné vesničky Zalaszentmihály /jihozápad Balatonu/ se nachází nádherná vodní plocha o výměře 107 ha.

Rybářské jezero Zalaszentmihály

Rybářský kemp Balaton Almádi

rybaření Maďarsko

Vilové městečko na pobřeží Balatonu v severní části městečka Balaton Almádi na konci vilové části - zástavy přímo u břehu Balatonu.

Rybářský kemp Balaton Almádi

Rybářské jezero PÖTRETE

rybaření Maďarsko

Rybářské jezero Pötrete se nachází jihozápadně od Balatonu, kde jezero I. má rozlohu 43 ha. Na uvedeném jezeře převažují kapři a sumci.

Rybářské jezero PÖTRETE

Rybářské jezero Velence

rybaření Maďarsko

Velence je jezero v župě Fejér v Maďarsku v Dunajské rovině. Rozkládá se ve stejné kotlině tektonického původu jako Balaton severovýchodně…

Rybářské jezero Velence

Rybářské jezero Retimajor

rybaření Maďarsko

Retimajor, jiným slovem Rybářský svět, bezmála 800 ha vodní plochy nejen o rybaření a rybářství.

Rybářské jezero Retimajor

Rybářské jezero Bogács

rybaření Maďarsko

Bogács je jednou z nejkrásnějších osad regionu Bükkalja, známá svými přírodními podmínkami.

Rybářské jezero Bogács

Rybářské jezero Tisza

rybaření Maďarsko

Druhé největší jezero v Maďarsku hned po Balatonu s vodní plochou o rozloze 127 km2 se nachází na řece Tisza

Rybářské jezero Tisza

Rybaření na řece DUNAJ

rybaření Maďarsko

Dunaj je druhá nejdelší evropská řeka, protéká jižním Německem, Rakouskem, Slovenskem, Maďarskem, Srbskem. Tvoří…

Rybaření na řece DUNAJ

Fotografie úlovků z rybaření v Maďarsku

rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko rybaření Maďarsko

Dokumenty

Všeobecné podmínky rybaření
Závazná přihláška na rybářský pobyt v Maďarsku

Cestovní kancelář Varga

Maďarsko

V Maďarsku nenajdete jinou oblast, která by měla tolik chutí, barev, vůní, a která by byla natolik pestrá, jako je Danántúl neboli Panonie. Tvoří ji oblast západně od Dunaje, jedná se tedy o region, který je geograficky nejblíže České republice. Říká se, že když začnete kopat kdekoliv v Maďarsku, narazíte na termální vodu a to v regionu Panonie platí dvojnásob. V léčebných lázních, léčebných a wellness hotelech, postavených na bázi pramenů se o hosty regionu stará kvalifikovaný personál prostřednictvím léčebných metod a balíčků procedur šitých na míru. Tyto služby jsou jedinečnou možností, jak v dnešní moderní době využít přírodních zdrojů ke svému zdraví.

Bükfürdő – Léčebné lázně Bük

Léčebné lázně Bük – druhé největší léčebné a zážitkové lázně v Maďarsku se nacházejí při úpatí Alp, 30 kilometrů od Sopron a jen 120 kilometrů od Bratislavy. Termální léčebná voda z Bük o teplotě 55°C díky svému unikátnímu složení má jedinečně pozitivní účinek na organismus. Zrekonstruované lázně s 32 bazény a více než 5200 m² vodní plochy očekávají všechny, kteří si chtějí odpočinout, doplnit si energii nebo se jen koupat…

Győr

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 kilometrů jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně byly otevřeny v říjnu roku 2003. Lázně disponují 2 termálními a 5 zážitkovými bazény, dále jsou zde tobogány, zahrada saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště a bezplatné parkoviště s kapacitou 500 vozidel.

Harkány

Harkány, mimořádně oblíbené místo u českých návštěvníků, leží v jihozápadní části Maďarska, v údolí řeky Drávy. Léčebné lázně a koupaliště Harkány má více než 200letou tradici. 62°C teplá léčivá voda, s obsahem hydrokarbonátu a síry je svým složením ojedinělá v celé Evropě. Návštěvníky očekává 13,5 ha rozlehlý park se 7 600 m² vodní plochy, 5 000 m² kryté relaxační části, 3 léčebné a 5 termálních bazénů a další zařízení.

Kehidakustány

Termální komplex Kehida se nachází 9 kilometrů od Hévíz a asi 20 kilometrů od severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala. Celkem se v areálu nachází 13 bazénů o vodní ploše 2 000 m². Léčebné centrum poskytuje širokou nabídku terapií a kúr. Zážitkové lázně jsou lákavým místem pobytu hlavně pro rodiny s dětmi.

Sárvár

Sárvár, nacházející se v západní části země, 120 kilometrů od Vídně a Grazu je příjemné malé městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. V prosinci roku 2002 otevřel hostům brány nový komplex léčebných lázní a wellness koupelí na skutečně světové úrovni. Nabízí kvalitně léčebné procedury lázeňským hostům, wellness služby návštěvníkům přijíždějícím za odpočinkem a regenerací a zážitky všem bez rozdílu věku, zejména pak rodinám s dětmi. Na ty nejmenší tu čeká vodní školka, dětský bazén, v létě hřiště na hraní.

Hévíz

K nejznámějším a největším lázeňským střediskům v Maďarsku patří Hévíz. Zdejší léčebné jezero patří k největším, biologicky aktivním termálním jezerem na světě, které se nachází v nezaměnitelné přírodě, jen 6 kilometrů od Balatonu. Několik tisíc let staré léčebné jezero s rašelinovým dnem napájí více pramenů z jeskyně studenou i teplou vodou, bohatou na minerální látky. Při 410 litrovém průtoku vody za sekundu se vymění celkové množství vody v jezeře za tři dny. Teplota vyvěrající vody je u pramene 38,5°C, teplota vody jezera kolísá mezi 24-38°C, v souladu s ročním obdobím a počasím, proto je na koupání vhodné i v zimě.

Zalakaros

Zalakaros, ležící ve vzdálenosti 30 kilometrů jihozápadně od Balatonu, je jedním z nejnovějších lázeňských středisek Maďarska, jehož 85—99°C horké vody byly „objeveny“ během průzkumu ropných ložisek. V krytých lázních, které jsou přístupné během celého roku, se nacházejí bazény s léčivou vodou a oddělení saun. Krytá hala zážitkových bazénů lázní očekává své po odpočinku toužící hosty se zážitkovým bazénem, dětským bazénem a víceúčelovým bazénem. V zážitkovém termálním bazénu, s rovinatou vodní plochou 360 m², se i o různých atrakcí stará o to, aby se každý z návštěvníků cítil co nejlépe. Součástí lázní je i velký venkovní areál s mnoha bazény a atrakcemi.

Balaton

„Maďarské moře“ přece známe všichni. Nejnavštěvovanější rekreační oblast Maďarska však umí nabízet mnohem víc, než byste očekávali. S celkovou délkou 77 kilometrů, délkou pobřeží 195 kilometrů a hladinou o ploše 600 m², je největším jezerem střední Evropy. Nejvhodnější dobou ke koupání v Balatonu jsou 4 letní měsíce, během nichž je teplota vody zřídka nižší než 20 C , přičemž uprostřed vrcholícího léta dosahuje často i 27 - 28 C. Jezero je sladkovodní, takže se v něm mohou bez obav koupat i lidé s přecitlivělou pletí, a kvalita vody je mimořádně dobrá. Navštívit můžete jednu z mnoha pláží nacházejících se jak na severní tak na jižní straně. Na četných místech čekají na návštěvníky bazény, animační programy, které poskytnou komplexní zážitek pro celou rodinu. Podél jezera vyvěrají po tuctech sirné prameny a v dobře několika z nich lidé po tisíciletí hledali a nacházeli uzdravení.

Cestovní kancelář VARGA, Váš specialista na Maďarsko

Dokumenty ke stažení | info@ckvarga.cz | Tel.: +420 725 710 318 | Tel. +420 725 710 322

Copyright © CK VARGA vyrobil: Jan Kolář tvorba webových stránek Písek aktualizace a správa obsahu www stránek